in

Birinin Sizden Hoşlandığını Ele Veren Beden Dili İşaretleri

Bir arkadaşınız sizi doğum günü partisine davet etti. 10 kişilik kalabalık bir masa var. Masadakilerle yeni tanışıyorsunuz. O sırada ilginizi çeken birisi oldu. Birbirinize ufak sorular sorarak iletişim halinde kalmaya çalıştınız. Zamanla bu kişiden gerçekten hoşlandığınızı fark ettiniz. Şu an tek istediğiniz şey, onun da sizden hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenmek olacaktır. Bu yazıyı okuyanlar çoktan cevapladı bile.

#1 Göz bebeklerinin büyümesi

Sizden hoşlanan kişinin göz bebekleri, size baktığı an büyür. Aslında bu, vücudun hormonal değişiminin yarattığı bir sonuçtur. Sizden hoşlandığını anlamak için kullanabileceğiniz en garanti yöntem budur. Tabii, ışık değişimi söz konusu değilse. 

#2 Bedenin size dönük olması

O kalabalıkta hoşlandığınız kişinin size dönük oturmasının sebebi sizsiniz. İletişim halinde olun veya olmayın, eğer ayak yönü size dönükse sizden hoşlandığına bir delalettir bu. 

#3 Dudak üstünü kaşıması

Karşınızdaki kişi sizi gördüğünde dudak üzerindeki o minik çukuru kaşıyorsa sizden hoşlandığı çıkarımını yapabilirsiniz. Bu emare sadece yeni tanışmalarda değil, uzun dönemli ilişkilerde de size yol gösterecektir. Malum, hormonlar. 

#4 Temas hali

Belki ilk tanışma döneminde bu işareti yakalayamazsınız fakat birlikte geçirilen süre arttıkça hoşlanılan kişi size bir şekilde temas etmek isteyecektir. Temas denildiğinde büyük hareketler algılanmasın; örneğin, yan yana yürüdüğünüzde kapının eşiğinden geçerken size öncelik vermek isteyecektir ve bunu omzunuza dokunarak sağlayacaktır. 

#5 Aşırılık

Aşk, heyecanı, heyecan ise aşırılığı tetikler. Hoşlandığınız kişi tıpkı sizin gibi söylenilene aşırı gülüp yüksek sesle cevaplar veriyorsa bu onun dizginleyemediği heyecanının yansımasıdır. 

Yazan leenathrw

Canlı, hızlı ama çok değil.

Yorumlar

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

3 Boyutlu Grafitinin Portekizli Ustası: Sergio Odeith

Ekonomik Krizden Sağ Çıkmanın Yolları