in

Coen Kardeşler’in Netflix İçin Çektiği Westernden Yeni Fragman Yayınlandı

Coen Kardeşler’in Netflix için mini dizi olarak tasarladıkları ancak daha sonra uzun metraj bir filme dönüştürmeye karar verdikleri Western türündeki son çalışmaları The Ballad of Buster Scruggs’tan yeni bir fragman yayınlandı.

Başrollerini James Franco, Liam Neeson ve Zoe Kazan gibi önemli oyuncuların üstlendiği filmAmerika sınırlarında geçen bir dizi hikâyeye odaklanıyor. Dünya prömiyerini  Venedik Film Festivali’nde yapan film için Netflix tarafından verilen bilgi ise şöyle:

“Altı bölümden oluşan bir Western antoloji filmi olan The Ballad of Buster Scruggs’ta Joel ve Ethan Coen, kendilerine özgü benzersiz anlatımlarıyla Vahşi Batı hakkında bir dizi hikâye aktarıyor. Filmin her bir bölümü Batı Amerika hakkında farklı bir öykü anlatıyor.”

16 Kasım’dan itibaren Netflix’te yayınlanmaya başlanacak filmin sinemalarda gösterilip gösterilmeyeceği ise şu anda netlik kazanmış değil.

Daha önce True Grit ile western türündeki ilk işlerini başarıyla kotaran Coen Kardeşler’in türün sınırlarını ne ölçüde zorlayacaklarını merakla bekliyoruz. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yazan narin

Bir Yorum

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2018’in En İyi 50 Fotoğrafı

Ne Okusam Diyenler İçin 10 Kitap Önerisi