in

Rusya Tokat Şampiyonası’nda Vasili Kamotski Rakiplerini Sarstı

Homo sapiens oldukça ilginç bir tür. Sonsuz hayalgücü ve bitmek bilmez güç isteğiyle, kendisine hiç yoktan rakip yaratma ve yenme arzusu yaratıyor. Bu da olur olmaz müsabakalar ve bu da neyin nesi denen aktiviteler üretiyor. Bunlardan birisi de geçtiğimiz günlerde Rusya’da düzenlenen Dünya Tokat Şampiyonası oldu.

Şampiyonanın görüntüleri sosyal medyada viral oldu. Sibirya’nın Krasnoyarsk kentinde düzenlenen ‘Siberian Power Show’ etkinliğinde yer alan Tokat Şampiyonası’nı rakiplerini sersemleterek deviren 170 kg ağırlığındaki Vasili Kamotski kazandı.

Yarışmaya damgasını vuran Rus Vasili Kamotski, rakiplerini attığı tokatlarla sersemletti. Kamotski’nin rakipleri 170 kg’lık dev adamın tokatları sonrasından görevlilerin yardımıyla ayakta zorlukla durabilirken, iki rakibi kısa süreliğine bilincini kaybetti.

Tokat Şampiyonası’nda yarışmacılar bir masanın iki ucunda pozisyon alıp sırayla birbirlerini tokatlıyor. Karşılaşma taraflardan bir pes edene ya da devam edemeyecek hale gelene kadar sürüyor.

Yarışma ardından Rus basınına konuşan Kamotski, özel bir tekniğe sahip olmadığını ve yarışma öncesi herhangi bir hazırlık yapmadığını söyledi. Kamotski 30 bin ruble para ödülü de kazandı.

 

Yazan Hidayet Marsilya

Dünyayı gezmek istediğim zamanlarda Google Earth imdadıma yetişir.

Bir Yorum

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Jakuzi’den Yeni Video Klip: Toz

5 Yaşındaki Minik Muhtar Adayının Seçim Vaatleri Gülümsetti